Special Days w pigułce

Targi SPECIAL DAYS to nowatorski projekt, którego celem jest stworzenie areny spotkań dla przedstawicieli branży artykułów dekoracyjnych oraz florystów. Formuła imprezy sprzyja budowaniu relacji biznesowych i poznawaniu trendów w aranżacji wnętrz. Dla wystawców stanowi również nowe narzędzie uzupełniające wachlarz działań promocyjnych.

Bogata oferta dekoracji świątecznych i całorocznych zaprezentowana w otoczeniu przepięknie zaaranżowanych stoisk to nie lada gratka dla właścicieli i menedżerów centrów ogrodniczych, sieci DIY, kwiaciarni oraz galerii homingowych. Special Days to jedyne w Polsce wydarzenie łączące florystykę ze światem dekoracji

SPECIAL DAYS to także ciekawe spotkania z ekspertami branżowymi, przedstawicielami stowarzyszeń i prasy branżowej. Na szczególną uwagę zasługują jednak prowadzone na najwyższym poziomie pokazy florystyczne. Co roku gościmy mistrzów florystyki, którzy dzielą się z naszymi gośćmi wiedzą techniczną, ale przede wszystkim inspirują i zachęcają do kreowania finezyjnych aranżacji kwiatowych. Bogaty program wydarzeń uzupełniła gala wręczenia Złotych Medali MTP - prestiżowego wyróżnienia przyznawanego produktom innowacyjnym o najwyższej jakości.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji SPECIAL DAYS, która odbędzie się w dniach 21-23 lutego 2019 roku. Targi to niebywała okazja do bezpośredniego kontaktu z kontrahentami, porównania produktów pod względem innowacyjności i konkurencyjności oraz do poznania najnowszych trendów obowiązujących w branży dekoracji świątecznych i florystyce.

Zapraszamy do współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Z pozdrowieniami,

Zespół Targów SPECIAL DAYS

Śledź aktualne informacje na naszych profilach na mediach społecznościowych:

fb.png instagram-logo.jpg
[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact