Special Days w pigułce

SPECIAL DAYS to wydarzenie targowe, podczas którego branża dekoracji świątecznych i całorocznych spotyka się z florystyką. Są to targi nr 1 w Polsce, podczas których producenci oraz importerzy dekoracji mają znakomitą okazję do spotkania z przedstawicielami sektora florystycznego, a także właścicielami centrów ogrodniczych, menedżerami sieci DIY czy galerii homingowych.

Prezentowana na stoiskach oferta daje szansę poznania aktualnych trendów i rynkowych nowości. Ekspozycję wzbogaca merytoryczny, ciekawy program wydarzeń towarzyszących, głównie skierowany do przedstawicieli sektora florystycznego.

Mistrzowskie prezentacje, spektakularne florystyczne formy, potężna dawka inspiracji i niesamowite emocje towarzyszące pokazom florystycznym spowodowały, że Special Days w Poznaniu, stały się florystyczną stolicą Polski, do której w lutym zjeżdżają przedstawiciele branży z całego kraju.

Special Days odbywają się w tym samym czasie co targi HOME DECOR, MEBLE POLSKA oraz ARENA DESIGN

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji targów SPECIAL DAYS, która odbędzie się w dniach 25-28 lutego 2020 roku. Zachęcamy do współtworzenia z nami najszybciej rozwijającego się wydarzenia florystyczno-dekoracyjnego w Polsce!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zespół Targów SPECIAL DAYS

Śledź aktualne informacje na naszych profilach na mediach społecznościowych:

thumbnail_instagram-1581266_960_720.jpg thumbnail_fb_icon_325x325.png

 

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni