Jedyne takie Targi

Special Days - targi produktów świątecznych i okazjonalnych

Uczestnictwo w Targach Special Days daje możliwość zapoznania się z szeroką gamą produktów świątecznych i okazjonalnych. Wyjątkowe pokazy, szkolenia i warsztaty florystyczne, nowinki z branży artykułów dekoracyjnych i florystyki, nietuzinkowe odmiany kwiatów, piękne ozdoby świąteczne i mnóstwo fachowej wiedzy to oferta kierowana do uczestników Special DAYS.

Dla pasjonatów florystyki, właścicieli kwiaciarń i galerii homingowych, centrów ogrodniczych oraz sieci DIY to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu spotkań. Ważne miejsce na targach zajmuje silna reprezentacja producentów i dystrybutorów dekoracji całorocznych, sezonowych i ślubnych.

Dzięki temu istnieje możliwość do zapoznania się z ciekawą i bogatą ofertą ozdób oraz artykułów okolicznościowych i florystycznych, a także świec i produktów zapachowych. Liczne pokazy, warsztaty i wykłady organizowane podczas tego wydarzenia dają możliwość nie tylko do zapoznania się z trendami i nowościami, ale są też okazją do integracji branży.

Kolejna edycja Targów będzie miała miejsce w dniach 25-28 lutego 2020

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni