Trzeci dzień Special Days 2020

Kolejny dzień najbardziej wyjątkowego wydarzenia branży florystyczno-dekoratorskiej upłynął pod szyldem potężnej dawki wiedzy. Na scenie zagościli m.in. PLASTIFLORA w osobie Anny Zalewskiej, Dominika Wolna, Kasia Rduch, Zbigniew Dziwulski, z ramienia SITO, Monika Bębenek, Małgorzata Pawłowska z Kwitnących Horyzontów.

O zrównoważonej florystyce opowiedział wyjątkowy duet z Kwiaty i Miut, odpowiadając na pytania: Czym jest zrównoważona florystyka i jak postępować w dzisiejszych czasach? W jaki sposób używać chemii i plastikowych dodatków do wykańczania bukietów? Czy praca bez gąbki florystycznej nas ogranicza?


projekt_bez_tytulu-12.jpg

 

Na scenie pojawił się również Andrzej Dąbrowski ze Wsparcia Florystów prowadząc panel dyskusujny pt. Przesyłki kwiatowe - współpraca czy wyzysk? Rozmowa zilustrowana pokazem prac wykonanych podczas pleneru Florystyczno-Fotograficznego Kukka, poruszyła zagadnienia o poszukiwaniu inspiracji, nietypowych rozwiązań, współpracy, doboru uczestników projektów, a przede wszystkim korzyści wynikających z łączenia sił dla zachwycającego efektu. Ta część poprowadzona została przez wspaniałe trio: Małgorzatę Pawłowską, Kwitnące Horyzonty w osobie Moniki Bębenek oraz Zielonego Kombinata - Łukasza Krytkowskiego.

 

projekt_bez_tytulu-13.jpg

Wstecz

Partnerzy Medialni