Targi SPECIAL DAYS-dzień pierwszy 21.02.2019

To był dzień pełen emocjonujących pokazów, owocnych spotkań i ciekawych prelekcji.

Przepiękne stoiska, wspaniałe kwiaty cudowne pokazy. Tak można podsumować pierwszy dzień Targów Special Days.

Na scenie w pawilonie 8 goście zobaczyli pokaz przygotowany przez VHV FLOWERS – „Pora na koral króla kolorów”, mistrzowie florystyki  Joanna Lewandowska, Joanna Kiedacz, Piotr Marzec, Rafał Kawałko) przedstawili  autorskie kompozycje kwiatowe w barwach ogłoszonego przez PANTONE kolorem roku 2019 – koralowego.  Następnie na scenie pojawiła się charyzmatyczna Monika Bębenek (szkoła florystyczna Kwitnące horyzonty), omawiając bio desig, w specjalnie przygotowanym pokazie „Zielone poruszenie”.  Kolejnym punktem bogatego programu Targów było wystąpienie Andrzeja Dąbrowskiego (wsparcieflorystów) na temat prawnych aspektów prowadzenia kwiaciarni.
Następnie na scenie odbyła się prawdziwa bitwa – na bukiety. W tej iście sportowej rywalizacji przygotowanej przez OZEXPORT Polska, floryści komponowali bukiety  lub aranżacje w konkretnym stylu w czasie zaledwie kilku minut, do tego z materiałów wybranych przez przeciwników. O godz. 13.15 w Alei Lipowej na gości Targów Special Days czekała też prawdziwa kwiatowa niespodzianka przygotowana przez Kwitnące Horyzonty! Kolejnym punktem programu była prezentacja produktów  OASIS BLACK. Ambasador marki, mistrz florystyczny Tomasz Max Kuczyński w inspirującym pokazie, przedstawiał jakie możliwości daje użycie produktów tej firmy. 
Potężną dawkę fachowej wiedzy przedstawił Bartłomiej Stefańczyk, trener Floral Academy, opowiadając o tym jak być liderem we florystyce i jakie biznesowe wyzwania stają na drodze florystów.

Galeria zdjęć >>> KLIK

Jutro kolejny emocjonujący dzień!

Program >>> KLIK

Do zobaczenia na Targach!

Wstecz

Partnerzy Medialni