Odrobinę miłości na wiosnę

Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział w Poznaniu (SITO) oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na Pokaz Florystyczny Odrobinę miłości na wiosnę. Przepiękne aranżacje w tworzeniu oryginalnych bukietów ślubnych przygotuje znany w Polsce i za granicą Mistrz Florystyki PIOTR MARZEC.

Będzie to autorski pokaz, podczas którego prezentowane prace będą odzwierciedleniem subiektywnego podejścia do bukietu ślubnego, jak również pokazania indywidualnego spojrzenia na pannę młodą. Tworzone bukiety ukażą indywidualne dopasowanie kolorem i kształtem kwiatów do stylizacji ślubnej. Pozwolą także zapoznać się z zastosowanymi materiałami i konstrukcjami, nietypowym zestawieniem roślin i materiałów dekoracyjnych, a przede wszystkim dużymi umiejętnościami, doświadczeniem oraz profesjonalizmem Piotra Marca.

Różnorodność kompozycji, nowoczesne i tradycyjne aranżacje Mistrza zaciekawią oraz zainspirują niejednego widza, zarówno profesjonalnego florystę, jak i miłośnika kwiatów, czy przyszłe panny młode.

Pokaz florystyczny jest adresowany do osób zajmujących się zawodowo florystyką oraz wszystkich miłośników aranżacji kwiatowych. Stanowią niecodzienną okazję do zapoznania się z najnowszymi tendencjami florystyki ślubnej obowiązującymi na świecie, które zadowolą zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych Polaków.

piątek, 23 lutego, 11.00-12.00 - scena główna w pawilonie 5, sektor G

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact