DecoMotion Art: wieczorna gala florystyczna

Na to wydarzenie z niecierpliwością czeka cała branża florystyczna. Podobnie jak przed rokiem Wieczór Branżowy targów Special Days i Gardenia będzie miał wyjątkową oprawę. Jego uczestnicy zachwycą się popisem umiejętności najlepszych polskich florystów i dekoratorów w całkowicie nowej, porywającej formie.

Show florystyczne na stałe wpisało się już w program w wieczornych spotkań wystawców i zwiedzających Special Days. Ubiegłoroczny pokaz pod hasłem „Giganci polskiej florystyki” zebrał bardzo pochlebne opinie i odbił się szerokim echem w branży florystycznej nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Trzeba przyznać, że brawurowo wykonane show, podczas którego profesjonalne modelki zaprezentowały na wybiegu kompozycje kwiatowe najlepszych polskich florystów, podniosło poprzeczkę na najwyższy poziom. Natalia Tarachowicz, dyrektor targów Special Days zapewnia, że tegoroczny performance zapowiada się jeszcze ciekawiej!

Znamy już trochę szczegółów dotycznej wieczornej gali florystycznej DecoMotion Art, która będzie stanowić romans florystyki z muzyką, tańcem i światłem. Wyobraźcie sobie pięć obrotowych scen wirujących w takt muzyki i baldachimy z tiulu migoczące poblaskiem świetlnych iluminacji. Ta niesamowita, ruchoma scenografia stanowić będzie kolorowe tło dla kompozycji stworzonych specjalnie na ten wieczór przez Monikę Bębenek, Monikę Kudłacz, Piotra Sekundę, Katarzynę Gretę Szymkowiak oraz Agnieszkę Winnicką.

To będzie cudowna uczta pięciu zmysłów. Przekąski, wino, doborowe towarzystwo i niepowtarzalna atmosfera sprawią, że ten wieczór stanie się niezapomnianym wydarzeniem.

  • piątek (23.02), godz. 19.00, pawilon 15

button_kup-bilet.png

Zobacz transmisję z ubiegłorocznego show

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact