Bukiety ślubne - pokaz szkoły Kwitnące Horyzonty

Floral art, różnorodne, piękne i czasem zaskakujące bukiety ślubne to temat główny pokazu uczniów i absolwentów szkoły florystycznej Kwitnące Horyzonty pod kierunkiem Moniki Bebęnek - florystycznej mistrzyni i międzynarodowej sędzi sztuki florystycznej, od zawsze niepokornej, poszukującej nieustannie innowacyjnych rozwiązań, w swej pracy ceniącej kontakt z połączenia wyjątkowego materiału roślinnego i ludzkich emocji.

Scena główna w pawilonie 5, czwartek, 22.02 - 14:00 – 15:00

 

Kwitnące Horyzonty - kompetentna i wyjątkowa szkoła florystyczna!

Jesteśmy po to, aby kształcić profesjonalnych florystów, w różnych miejscach ich drogi zawodowej. Zapewniamy komfortowe warunki nauki, profesjonalną kadrę nauczycielską i ciekawe formy zajęć, dające możliwość kreatywnego rozwoju, zdobycia nowej wiedzy, dodatkowych umiejętności , działanie w grupie i własnych poszukiwań. U podstaw zawsze leży praca z roślinami, ale także jest miejsce na eksperyment, w którym przekraczamy ograniczenia rutyny i techniki. Istotnym elementem jest także własna praca uczniów i poszukiwanie samodzielnych rozwiązań, co przygotowuje do samodzielnego przygotowywania kreatywnych, ciekawych i kompetentnych projektów.

Proponujemy zajęcia, które:

  • pozwolą nauczyć się zawodu od podstaw poziom FLORYSTA,
  • osiągnąć poziom mistrzowski w zawodzie poziom MISTRZ FLORYSTYKI
  • szybko pogłębić swoją wiedzę KURSY i WARSZTATY
  • kreatywnie się rozwijać MASTER CLASS i ROŚLINNY DESIGN, POKAZY, EVENTY I KONKURSY FLORYSTYCZNE.

Starannie dobieramy metody dydaktyczne do potrzeb naszych słuchaczy. Konstruowane przez nas strategie nauczania trafiają w sedno stojących przed nami waszych problemów.

Wzorem szkół europejskich, wybraliśmy miejsce spokojne, pozwalające zapomnieć o pośpiesznym rytmie dnia codziennego. Dzięki temu oferujemy komfortowe warunki nauki: cichą okolicę, szeroki dostęp do materiału roślinnego, a przede wszystkim przywilej skupienia się wyłącznie na florystyce w czasie trwania zajęć. Dysponujemy także miejscami noclegowymi dla uczniów i gości.

zobacz więcej: issuu.com/kwitnacehoryzontyszkoaflorystyczna

Kwitnące Horyzonty to przede wszystkim Monika Bębenek mistrzyni florystyki, międzynarodowa sędzia sztuki florystycznej z uprawnieniami FLORINT, egzaminator OKE. To dzięki wiedzy i doświadczeniu w nauczaniu i praktyce zawodowej, międzynarodowym kontaktom i nieustannemu samorozwojowi, Kwitnące Horyzonty są wyjątkową szkołą florystyczną.

Dzięki utrzymywaniu kontaktów z florystami i szkołami florystycznymi z zagranicy - oferujemy także zajęcia z nauczycielami z zagranicy. Współpraca z artystami i rzemieślnikami z wielu dziedzin nie zawsze pokrewnych florystyce, owocuje pomysłami na ciekawe zajęcia tematyczne, w których brać udział mogą nie tylko uczniowie szkoły.

Nasi absolwenci osiągają sukcesy! To między innymi autorzy książek, laureaci konkursów, twórcy pokazów... i co najważniejsze, pracownicy i właściciele dobrych kwiaciarń, oferujących usługi florystyczne na najlepszym poziomie. Profesjonalne bukiety i kompozycje kwiatowe to ich wizytówka!

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact