aktualności
25.02.2020
Wielkie święto florystyki ruszyło pełną parą. Kwiaty cięte, pokazy florystyczne, ozdoby, długie godziny inspiracji i wymiany doświadczeń między profesjonalistami i pasjonatami.

[ więcej ]


24.02.2020
Partnerem strefy inspiracji realizowanej przez APP Dekoracje zostały Restauracje Garden City. Wśród aranżacji ślubno-eventowych nie mogło zabraknąć słodkości. Gotowi na taką dawkę piękna? Zarówno solidną porcję inspiracji jak i pyszności znajdziecie na antresoli w pawilonie drugim.

[ więcej ]


23.02.2020
Poznajcie partnerów Strefy Trendów i Inspiracji. Przestrzeni tak wyjątkowej, że nawet najbardziej wymagający esteci zatrzymają się na moment i westchną.

[ więcej ]


21.02.2020
Filozofia, która w przeciwieństwie do współczesnego konsumpcjonizmu, stawia na autentyczność i lansuje tezę, że nie wszystko musi być idealne. To właśnie ją spotkać można będzie na antresoli pawilonu drugiego podczas Special Days 2020

[ więcej ]


20.02.2020
Special Days już za moment! Miesiące przygotowań, koncepcji i budowania współprac wydadzą owoce. Jednym z niewątpliwie wyjątkowych będzie Strefa Trendów i Inspiracji realizowana przez @Aganieaga.wall oraz Kwiaciarnia Badyle. Zobaczcie sami!

[ więcej ]


18.02.2020
Euroflorist to kwiaciarnia internetowa, która zrzesza najlepsze kwiaciarnie w całej Polsce. Każdego dnia doręczając bukiety i upominki, pomagając ludziom przekazywać życzenia i pozytywne emocje.

[ więcej ]


14.02.2020
Lubimy Walentynki. I wcale nie dlatego, że to święto zakochanych. Każdy pretekst jest dobry, by dzielić się pięknem. Z Mamą? Znajomym? Nieznajomym? A gdybyście szukali pomysłu na piękno, zapraszamy do Kwiaciarni Badyle!

[ więcej ]


Partnerzy Medialni