aktualności
30.05.2020
Targi, kongresy i eventy ruszają od 6 czerwca! Dziś ukazało się rozporządzenie Rady Ministrów dopuszczające organizację wydarzeń pod warunkiem, że w miejscu odbywania się imprezy będzie znajdowała się nie więcej niż 1 osoba na 4m2 powierzchni.

[ więcej ]


19.05.2020
Z niepokojem obserwujemy, że w przededniu ponownego otwarcia targów po epidemii COVID-19 wznowiły działania firmy wyłudzające wpłaty od wystawców.

[ więcej ]


15.05.2020
Jeśli podczas codziennych obowiązków Ty i Twoi pracownicy macie bezpośredni kontakt z klientem, zadbaj o to, aby każda ze stron czuła się bezpiecznie i komfortowo.

[ więcej ]


10.04.2020
Drodzy pasjonaci florystyki i dekoracji! Niech ten czas będzie spokojny i wypełniony kolorami. To w dużym stopniu Wasza zasługa, że nasze domy na co dzień i od święta mogą wyglądać pięknie i inspirująco. Dziękujemy!

[ więcej ]


18.03.2020
Restauracje Garden City uruchomiły usługę zamawiania posiłków z odbiorem osobistym lub dowozem na terenie Miasto Poznań i okolic.

[ więcej ]


28.02.2020
Special Days 2020 było wyjątkowe z wielu względów. Mistrzowskie prelekcje, pokazy, solidna dawka wiedzy i ogrom inspiracji, który wypełnił pawilon drugi przez cztery dni. Poprzeczka została zawieszona naprawdę wysoko. Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji!

[ więcej ]


27.02.2020
Kolejny dzień najbardziej wyjątkowego wydarzenia branży florystyczno-dekoratorskiej upłynął pod szyldem potężnej dawki wiedzy. Na scenie zagościli m.in. PLASTIFLORA w osobie Anny Zalewskiej, Dominika Wolna, Kasia Rduch, Zbigniew Dziwulski, z ramienia SITO, Monika Bębenek, Małgorzata Pawłowska z Kwitnących Horyzontów.

[ więcej ]


26.02.2020
Prezentowana na stoiskach oferta daje szansę poznania aktualnych trendów i rynkowych nowości. Ze względu na ilość piękna trudno zdecydować się w którą stronę rzucić spojrzenie. Ekspozycję wzbogaca merytoryczny, ciekawy program wydarzeń towarzyszących, który sprawił dziś, że widownia pod sceną niemal dosłownie pękała w szwach! Zobaczcie sami.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni