aktualności
18.03.2020
Restauracje Garden City uruchomiły usługę zamawiania posiłków z odbiorem osobistym lub dowozem na terenie Miasto Poznań i okolic.

[ więcej ]


28.02.2020
Special Days 2020 było wyjątkowe z wielu względów. Mistrzowskie prelekcje, pokazy, solidna dawka wiedzy i ogrom inspiracji, który wypełnił pawilon drugi przez cztery dni. Poprzeczka została zawieszona naprawdę wysoko. Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji!

[ więcej ]


27.02.2020
Kolejny dzień najbardziej wyjątkowego wydarzenia branży florystyczno-dekoratorskiej upłynął pod szyldem potężnej dawki wiedzy. Na scenie zagościli m.in. PLASTIFLORA w osobie Anny Zalewskiej, Dominika Wolna, Kasia Rduch, Zbigniew Dziwulski, z ramienia SITO, Monika Bębenek, Małgorzata Pawłowska z Kwitnących Horyzontów.

[ więcej ]


26.02.2020
Prezentowana na stoiskach oferta daje szansę poznania aktualnych trendów i rynkowych nowości. Ze względu na ilość piękna trudno zdecydować się w którą stronę rzucić spojrzenie. Ekspozycję wzbogaca merytoryczny, ciekawy program wydarzeń towarzyszących, który sprawił dziś, że widownia pod sceną niemal dosłownie pękała w szwach! Zobaczcie sami.

[ więcej ]


25.02.2020
Wielkie święto florystyki ruszyło pełną parą. Kwiaty cięte, pokazy florystyczne, ozdoby, długie godziny inspiracji i wymiany doświadczeń między profesjonalistami i pasjonatami.

[ więcej ]


24.02.2020
Partnerem strefy inspiracji realizowanej przez APP Dekoracje zostały Restauracje Garden City. Wśród aranżacji ślubno-eventowych nie mogło zabraknąć słodkości. Gotowi na taką dawkę piękna? Zarówno solidną porcję inspiracji jak i pyszności znajdziecie na antresoli w pawilonie drugim.

[ więcej ]


23.02.2020
Poznajcie partnerów Strefy Trendów i Inspiracji. Przestrzeni tak wyjątkowej, że nawet najbardziej wymagający esteci zatrzymają się na moment i westchną.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni