Strefa Trendów i Inspiracji

Inspiracja jest tym, czym oddychają artyści i osoby zawodowo powiązane z estetyką. Kolory, zapachy, faktury, czy ludzie. Wszystko to stanowić może, a nawet powinno źródło inspiracji. Niejednokrotnie to właśnie inspiracja jest siłą napędową pracy twórczej.

Realizując targi Special Days chcieliśmy dać możliwość inspirowania siebie, ale także - inspirowania innych. Zarówno florystyka, jak i dekoracje towarzyszą nam już nie tylko w szczególnych dniach naszego życia, ale bardzo często stanowią akompaniament codzienności, sprawiając, że nawet zwykłe dni nabierają wyjątkowego wydźwięku. Rozwój branż związanych tematycznie z pięknem oparty jest na wymianie doświadczeń, także tych wizualnych. Spotkanie pasjonatów i profesjonalistów podczas Special Days stanowi jedyną w swoim rodzaju możliwość przejścia w jednej przestrzeni, przez cały przekrój możliwości, jakie oferuje aktualnie rynek.

 

projekt_bez_tytulu-3-002.jpg

 

By nie pozostawić wydarzenia jedynie pod targowym szyldem, postanowiliśmy stworzyć coś więcej, coś bardziej. To właśnie wtedy zrodziła się inicjatywa zrealizowania strefy trendów i inspiracji. Wygospodarowaliśmy więc przestrzeń dla tych, którzy poza materiałem i produktem, ukazywać potrafią całe koncepcje i aranżacje. Piękna i niesztampowa, loftowa antresola w pawilonie 2, zamieni się na czas trwania Special Days 2020 w wypełnioną po brzegi Strefę Trendów i Inspiracji. Powstanie ona przy współpracy z partnerami tak wyjątkowymi, że sami nie możemy doczekać się efektu końcowego. Na antresoli pawilonu drugiego zobaczymy strefę aranżacji eventowych i ślubnych (od florystyki, po dekoracje), w kilku stylach. Zobaczyć będzie można wśród nich między innymi: Modern, Industrial, styl Śródziemnomorski, Romantyzm i dobrze wszystkim znane - Boho. Dla amatorów nieślubnych aranżacji, przygotowaliśmy niemniejsze atrakcje, o których więcej dowiecie się już wkrótce. Zdradzimy Wam jedynie, że będzie to przestrzeń kilkuset metrów kwadratowych aranżacji do domu, biura, czy każdej innej przestrzeni, w której odwaga pozwoli na nieco fantazji.

My sobie na nią pozwoliliśmy! I ani śmiemy żałować.


[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni