Laureaci Złotego Medalu 2017

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych nagród gospodarczych na polskim rynku.Gwarantem jakości nagrodzonych produktów jest renomowane jury pod kierunkiem prof. nadzw. dr hab. Marzeny Wolińskiej z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, specjalizującej się w projektowaniu ceramiki i szkła.

W skład Sądu Konkursowego wchodzą także:

  • dr hab. Katarzyna Schmidt-Przewoźna z Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich w Poznaniu - designerka, projektantka tkanin i aranżacji wystaw
  • dr hab. Agnieszka Krzymińska z Katedry Roślin Ozdobnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
  • dr Marek Borowiński – obserwator trendów i specjalista ds. visual marketingu
  • Urszula Michalak – autorka bloga wnętrzarskiego interiorsdesignblog.com

Spośród produktów, które będą prezentowane podczas targów Special Days 2017, Złotymi Medalami MTP zostały uhonorowane następujące wyroby:

Kolekcja Ceramiki Black&White 1_ai5a0443_01.jpg
Eurofirany B.B. Choczyńscy Sp.J., Żywiec

Duet czerni i bieli to ponadczasowe zestawienie, które nigdy nie wychodzi z mody. W najnowszej ofercie marki Eurofirany znaleźć można kolekcję ceramiki, która wpisuje się w ten trend. Szykowna linia ceramiki w kolorach BLACK&WHITE idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne, minimalistyczne aranżacje, jak i wnętrza w stylu glamour i pewnością przypadnie do gustu miłośnikom dodatków łączących klasyczną elegancję z niebanalnym designem. W skład kolekcji wchodzą między innymi lampa, wazony ale również figurki dekoracyjne.

 

Kolekcja 2017 – Róża z efektowną łodygą2-special_days_2017_kolekcja_2017_11.jpg
RM Robert Monika Śliwińscy Sp.J., Siedlisko

Kolekcja Róż z efektowną łodygą 2017 dostępna w trzech modelach, w sześciu kolorach. Wykonana w całości ze sztucznych materiałów najwyższej jakości wiernie imitująca żywy odpowiednik. Cechą wyróżniającą te Róże jest ich łodyga, która w najdrobniejszym szczególe oddaje naturalną budowę. Doskonale nadają się na zastąpienie żywych kwiatów w kompozycjach w salonach, hotelach, restauracjach.

 

 

button_glosuj-w-konkursie-zloty-medal-wy

[ Wstecz ]

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact