Wieczór z Gigantami Florystyki - kup bilet!

Tego wydarzenia nie można przegapić! Głównym punktem programu Wieczoru Branżowego targów Special Days i Gardenia będzie show florystyczne „Giganci polskiej florystyki”. Kup bilet i weź udział w pokazie umiejętności najlepszych polskich florystów!

piątek, 3.03.2017, godz. 19.00, pawilon 15 MTP

Bilety na Wieczór z Gigantami Florystyki dostępne  w sprzedaży on-line w serwisie www.mtp24.pl.
Liczba miejsc ograniczona.

Aby kupić bilet:

  • kliknij poniższy przycisk,
  • wybierz opcję "Kup bilet elektroniczny",
  • wypełnij ankietę
  • wybierz rodzaj biletu "Wieczór branżowy SPECIAL DAYS 3.03.2017"

button_kup-bilet.png

 

Swój kunszt zaprezentują najlepsi polscy floryści: Małgorzata Niska, Monika Bębenek, Magdalena Birula-Białynicka i Piotr Sekunda, którzy stworzą wyjątkowe kompozycje kwiatowe prezentowane na wybiegu przez profesjonalne modelki. Znamy już trochę szczegółów dotyczących show. Jak przyznaje Piotr Sekunda, to wydarzenie będzie okazją do zobaczenia, co mu w duszy gra! Pokaz będzie swoistym popisem autorskich umiejętności rzemieślniczych i artystycznych, z wykorzystaniem ulubionych materiałów: kwiatów i aluminium. Z kolei Monika Bębenek zamierza pokazać swoje spojrzenie na naturę, która jest jej największą inspiracją. - Spojrzenie czasem analityczne, czasem artystyczne. Będzie energia, dużo dobrej energii. W tym projekcie chcę, abyście popatrzyli na kwiaty z innej strony, bardziej makro i z większą dozą wolności. W moim projekcie nie zabraknie  ruchu, dynamiki i natury naturalnie – zdradza nam założycielka szkoły florystycznej Kwitnące Horyzonty. Własną indywidualność chce podkreśli w swoim pokazie Magdalena Birula-Białynicka. Jak mówi, hasło przewodnie, którym kieruje się także życiu zawodowym, brzmi "moim zdaniem". - W twórczości, także florystycznej prowadzi mnie przez nieskończone możliwości wyborów, pozwalając pracować w sposób szczery i indywidualny. Nie każdemu może się efekt końcowy podobać. To jak najbardziej w porządku – bo każdy ma prawo mieć "swoje zdanie" – podkreśla.

Zapowiada się prawdziwa uczta, zarówno dla ducha, jak i dla ciała. Przekąski, wino, doborowe towarzystwo i niepowtarzalna atmosfera sprawią, że ten w wieczór stanie się niezapomnianym wydarzeniem. Atrakcji dopełni występ gwiazdy wieczoru GROOVECOVER BAND i zabawa do później nocy. Koszt biletu: 160 zł.

GWIAZDY WIECZORU

warsztaty_m_niska.jpgMałgorzata Niska - prekursor florystyki w Polsce. Jest założycielką pierwszej autorskiej szkoły florystycznej w Polsce oraz współautorką podstaw programowych w zawodzie florysty. W 1998 r. zdobyła tytuł mistrzyni Polski w układaniu kwiatów a w 2000 r. została Międzynarodowym Mistrzem Polski. Jako pierwszy polski florysta w 2000 r. brała udział we Florystycznych Mistrzostwach Europy (zajmując 8 miejsce) oraz w Pucharze Świata w 2002 r. (11 miejsce).

 

 

piotr_sekunda.jpgPiotr Sekunda – jeden z czołowych polskich florystów, mistrz florystyki i międzynarodowy mistrz Polski 2012 we florystyce, wykładowca i dyrektor kreatywny Floral Academy, żywiołowy, kreatywny, dbający o każdy szczegół miłośnik rozwiązań konstrukcyjnych. W jego pracach widać wpływ sztuki nowoczesnej, architektury i wzornictwa. Łączy naturalne materiały z bardzo nowoczesnymi.

 

 

magdalena_birula-bialynicka.jpg

 

 

 

 

 

Magdalena Birula-Białynickamiędzynarodowy sędzia sztuki florystycznej, mistrz florystyki, wicemistrz Polski we florystyce. W swoich pracach, poszukując formy i przestrzeni, łamie stereotypy. Ze swobodą porusza się po pokrewnych florystyce rewirach szeroko rozumianej sztuki, tworzy połączenia dotychczas nieznane. Wspólnie z Moniką Bębenek tworzą szkołę florystyczną Kwitnące Horyzonty, dzieląc się  posiadaną wiedzą i doświadczeniem. Jej główną inspiracją jest pobudzanie ludzi do własnej kreatywnej twórczości.

 

 

monika_bebenek3_fot_robert_stachnik.JPG

Monika Bębenekflorystyczna mistrzyni i międzynarodowy sędzia sztuki florystycznej. Od zawsze niepokorna, poszukująca innowacyjnych rozwiązań, krok po kroku samodzielnie tworzyła swoją drogę w pracy z kwiatami. Inspiruje ją natura, w swoich pracach podejmuje dyskurs z najbliższą jej sztuką współczesną i dizajnem. Rzadko wyraża się w formie obiektu, preferując opcję instalacji. Równie ważne dla niej są klasyczne formy bukietu, jak i rozbudowane realizacje artystyczne, w swej pracy ceni kontakt z połączenia wyjątkowego materiału roślinnego i ludzkich emocji.

 

Bilety na Wieczór z Gigantami Florystyki dostępne  w sprzedaży on-line w serwisie www.mtp24.pl
Liczba miejsc ograniczona.

Aby kupić bilet:

  • kliknij poniższy przycisk,
  • wybierz opcję "Kup bilet elektroniczny",
  • wypełnij ankietę
  • wybierz rodzaj biletu "Wieczór branżowy SPECIAL DAYS 3.03.2017"

button_kup-bilet.png

[ Wstecz ]

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact