Warsztaty florystyczne "Nowy początek - zieleń"

„Nowy początek – zieleń” to nowy trend kolorystyczny Pantone na rok 2017. To świeże, radosne dynamiczne żółto-zielone odcienie, które pojawiają się na świecie wraz z pierwszymi dniami wiosny, kiedy natura powraca do życia malując kolorami nasz do tej pory szary i bury krajobraz. „Nowy początek – zieleń” to także temat przewodni tegorocznych Warsztatów Florystycznych, które odbędą się podczas targów Special Days.

Warsztaty organizowane przez Stowarzyszenie Naukowo –Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział Poznański (SITO) skierowane są zarówno do doświadczonych florystów, jak i nowicjuszy, którzy w sztuce tworzenia kwiatowych kompozycji stawiają dopiero pierwsze kroki. Organizatorzy obiecują, że warsztaty pomogą ich uczestnikom stać się bardziej przedsiębiorczymi florystami.

warsztaty_florystyczne.jpgWielkim atutem warsztatów jest prowadząca to wydarzenie Małgorzata Niska. Osobom związanym z branżą florystyczną nie trzeba jej przedstawiać. Małgorzata Niska to prekursor florystyki w Polsce.Szerokiej publiczności dała się poznać jako współprowadząca reality show „Floryści talent show”. Jest założycielką pierwszej autorskiej szkoły florystycznej w Polsce oraz współautorką podstaw programowych w zawodzie florysty. W 1998 r. zdobyła tytuł mistrzyni Polski w układaniu kwiatów a w 2000 r. została Międzynarodowym Mistrzem Polski. Jako pierwszy polski florysta w 2000 r. brała udział we Florystycznych Mistrzostwach Europy (zajmując 8 miejsce) oraz w Pucharze Świata w 2002 r. (11 miejsce).

Udział w Warsztatach Florystycznych jest płatny i wynosi 190 zł + VAT. Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronach internetowych SITO.

>>> piątek (3.03), godz. 11.00-15.00, pawilon 6A

[ Wstecz ]

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact