Panel edukacyjny portalu ForumKwiatowe.pl

panel.jpg

Podczas targów Special Days na scenie głównej odbędą się również prelekcje autorów portalu ForumKwiatowe.pl, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat prowadzenia biznesu florystycznego i nie tylko. Zaplanowano cztery spotkania...

Kosztorysowanie w kwiaciarni

prelegent: Andrzej Dąbrowski – absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, pomysłodawca branżowych sieci franczyzowych, współwłaściciel marek: Amazonia, Bukieciarz, Partyflowers, Kwiatostan, szkoleniowiec.
godz. 10:00 – 10:45, 2 marca, 2017

 

Jak w dzisiejszych czasach z sukcesem prowadzić kwiaciarnię

prelegent: Jarek Falkowski – od 20 lat właściciel sieci firm florystycznych w Gdańsku: Prosta Forma Kwiaty i kFiaciarnia. W branży florystycznej nieprzypadkowo, blisko natury z zamiłowania i z wykształcenia. Oprócz szerokiej wiedzy o roślinach bardzo wyczulony na estetykę.
godz. 10:45 – 11:30, 2 marca, 2017

 

Nowe produkty dostępne na rynku w roku 2017

prelegent: Katarzyna Greta Szymkowiak – mistrzyni florystyki, egzaminator przy Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu, właścicielka marek Gretaflowers oraz So-nice.
godz. 13:00 – 13:45, 2 marca, 2017


Mieć zielone pojecie – Świadoma florystyka sposobem na sukces

prelegent: Kamil Grzegorzewski – absolwent Katedry Roślin Ozdobnych SGGW w Warszawie, korespondent na ogrodniczych i florystycznych imprezach branżowych. Obecnie związany z hodowlą roślin ogrodniczych.
godz. 13:45 – 14.30, 2 marca, 2017

[ Wstecz ]

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact