Dziękujemy!

Targi SPECIAL DAYS 2017 dobiegły końca. Dziękujemy wystawcom i zwiedzającym za aktywny udział w tym wydarzeniu. Czas na krótkie podsumowanie...

To były trzy naprawdę intensywne, biznesowe dni. Dla pasjonatów florystyki, właścicieli kwiaciarń i galerii homingowych, centrów ogrodniczych czy sieci DIY Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych Special Days 2017 były ważnym źródłem inspiracji i informacji na temat najnowszych trendów. Wystawcy przygotowali kilkadziesiąt stoisk wypełnionych nowinkami branży dekoracyjnej oraz florystyki. Ekspozycja zajęła cały pawilon 6A. Na targach można było zobaczyć ciekawą ofertą dekoracji sezonowych i świątecznych, ozdób oraz artykułów okolicznościowych i florystycznych, a także świec i produktów zapachowych.

Targi Special DAYS 2017 to oczywiście również bogaty program wydarzeń - porady specjalistów z zakresu prowadzenia własnego biznesu, profesjonalne szkolenia i cieszące się zawsze największym zainteresowaniem pokazy florystyczne. Tegorocznym hitem było show florystyczne „Giganci polskiej florystyki”, z udziałem najlepszych florystów z naszego kraju. To był naprawdę niezapomniany wieczór. Zaprezentowane prace oraz dynamiczna, nowoczesna forma ich prezentacji zostały bardzo pozytywnie ocenione przez uczestników imprezy.

Blok targów Special DAYS, Gardenia i Sport Invest odwiedziło w sumie 28 719 uczestników. Szczegółowe informacje na temat struktury zwiedzających opublikujemy w późniejszym terminie.

Jeszcze raz dziękujemy, że byliście z nami!

>>> ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z EKSPOZYCJI <<<

>>> ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z SHOW GIGANCI POLSKIEJ FLORYSTYKI <<<

Wstecz