aktualności
22.02.2018
Zobaczcie zdjęcia z pierwszego dnia targów. Zapraszamy do galerii...

[ więcej ]


22.02.2018
Gorąca, pustynna "Desert" czy wyważona "Not so sweet", a może chłodna, atlantycka "Portugal"? Która z nowych kolekcji firmy Plastiflora - lidera jeśli chodzi o produkcję materiałów ozdobnych - podoba Wam się najbardziej? Więcej nowości znajdziecie na stoisku firmy na targach Special Days (Poznań, 22-24.02.2018) w pawilonie 5A.

[ więcej ]


22.02.2018
Zaczynamy mocnym akcentem - pokazem "Florystyka ślubna 360 stopni" organizowanym przez Welcome to the Jungle i OZ Export. Potem napięcie na scenie głównej z pewnością nie będzie spadać. Zobaczcie, co czeka na Was dzisiaj w programie targów Special Days.

[ więcej ]


21.02.2018
Zajrzeliśmy na chwilę do pawilonu. Prace przy budowie stoisk targów Special Days idą pełną parą. Przyjechały już świeże kwiaty. Robi się bajecznie kolorowo - sami zobaczcie...

[ więcej ]


21.02.2018
Na zwiedzających targi Special Days czekają porady specjalistów z zakresu prowadzenia własnego biznesu, profesjonalne szkolenia i cieszące się zawsze największym zainteresowaniem warsztaty oraz pokazy florystyczne. Zobacz program targów...

[ więcej ]


20.02.2018
Program wydarzeń, listę wystawców, plany pawilonów i mnóstwo innych ważnych informacji niezbędnych, by efektywnie wykorzystać czas spędzony na targach Special Days, znajdziecie specjalnym "Informatorze targowym".

[ więcej ]


16.02.2018
Zapraszamy na pokaz pracowni florystycznej Novaflora prowadzony przez Rolanda Zaworskiego pod hasłem "Naturalnie że industrial". Mistrz chce pokazać publiczności zderzenie dwóch światów, łagodnej natury oraz surowego industrialu.

[ więcej ]


12.02.2018
W tym roku z ramienia Stowarzyszenia Florystów Polskich na scenie targów Special Days wystąpi 4 Florystycznych Mistrzów Regionów: Anna Ratajska, Tomasz Paszczyński, Tomasz Iwanow i Edyta Swędrak. W trakcie pokazu 'Wiosenny recykling' zaprezentują oni świeże, pełne życia i barw inspiracje na sezon wiosenny.

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact