aktualności
16.02.2018
Zapraszamy na pokaz pracowni florystycznej Novaflora prowadzony przez Rolanda Zaworskiego pod hasłem "Naturalnie że industrial". Mistrz chce pokazać publiczności zderzenie dwóch światów, łagodnej natury oraz surowego industrialu.

[ więcej ]


12.02.2018
W tym roku z ramienia Stowarzyszenia Florystów Polskich na scenie targów Special Days wystąpi 4 Florystycznych Mistrzów Regionów: Anna Ratajska, Tomasz Paszczyński, Tomasz Iwanow i Edyta Swędrak. W trakcie pokazu 'Wiosenny recykling' zaprezentują oni świeże, pełne życia i barw inspiracje na sezon wiosenny.

[ więcej ]


07.02.2018
Plastiflora Spring Summer Trends Show to magia najnowszych kolekcji i trendów, oprawiona w talent trzech Mistrzów florystyki (Anna Korzeniewska, Małgorzata Stankiewicz-Maślanka, Maciej Krzus).

[ więcej ]


05.02.2018
Miłośnicy dobrej kuchni, którzy lubią celebrować smaki na najwyższym poziomie powinni odwiedzić jedną z pięciu nowych restauracji. Serwowane potrawy zawierają akcenty nowoczesnej kuchni polskiej z francuskimi oraz śródziemnomorskimi dodatkami. Restauracje zlokalizowane są w pawilonie 15.

[ więcej ]


02.02.2018
Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział w Poznaniu (SITO) oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na Pokaz Florystyczny Odrobinę miłości na wiosnę. Przepiękne aranżacje w tworzeniu oryginalnych bukietów ślubnych przygotuje znany w Polsce i za granicą Mistrz Florystyki PIOTR MARZEC.

[ więcej ]


01.02.2018
Cykl szkoleń organizowanych podczas targów Special Days przez Forum Kwiatowe zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem florystów. Oto tematy tegorocznych seminariów:

[ więcej ]


25.01.2018
Podczas targów Special Days 2018 Piotr Sekunda przygotuje ślubne inspiracje na zbliżający się sezon. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak tworzyć m.in: bukiety ślubne oraz biżuterię, aranżacje kwiatowe, a także dekoracje kościoła i auta, jak prawidłowo pracować z sezonowym materiałem i efektywnie wykorzystać własną pracę w kwiaciarni, czy nadal będzie królował styl Boho czy czas już szukać jego następcy oraz czy na pewno potrzeba dużej ilości kwiatów, żeby stworzyć interesujące ślubne rozwiązania?

[ więcej ]


25.01.2018
Zainspiruj się wikliną i odkryj jej siłę wyrazu i możliwości! Wszystkich florystów chcących zdobyć nowe umiejętności i poszukujących kreatywnych pomysłów zapraszamy podczas Targów Special Days w Poznaniu do udziału w „Warsztatach z wikliną”. Podczas spotkania nauczymy się wyplatać formy wiklinowe splotem motanym-harmonijnym „nasermatycznym” oraz wzory koszy skandynawskich.

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact